Tālr.: +371 673 12214; Mob. Tālr.: +371 299 07722 |lv

Par Natinuel

Par NATINUEL zīmolu

Es uzskatu, ka īstam Profesionālim kosmetoloģijas sfērā 

ar laiku ir jāiet uz priekšu un jāseko paraugprogrammām,

 kuras ir vērtīgākas viņa klientiem.

 Tas ir vienīgais pareizais ceļš,

vienīgā izvēle, kas  dara nozīmīgu šo profesiju.”

                             Doktors Gvido Kappare

 

BIOCEPTISKĀ līnija Natinuel

vienīgā kosmetoloģijas sektorā pamēģinātā un A.M.I.A. (Itālijas mediķu asociācija, kas specializējas pretnovecošanas kosmetoloģijā) atzītā kosmētika

        Zinātnisks atklājums efektīvai izmantošanai, cīņā ar ādas novecošanu nepieciešams zināt, kā iet bioķīmiskie ādas novecošanas mehānismi. Ādas novecošanās – strukturālas un  biofunkcionālas izmaiņas, kas skar EPIDERMU, BAZĀLO MEMBRĀNU  un  DERMU,  pasliktina balansu starp ANABOLISKAJIEM (bioķīmisko procesu vielu sintēzes kopums, kas atjauno strukturālas šūnas un audu daļiņas) un KATABOLISKAJIEM procesiem (bioķīmisko procesu kopums, kas sarežģītās vielas organismā pārveido uz vienkāršām vielām un dod enerģiju). Atjaunot ādu nozīmē atjaunot EPIDERMAS struktūru, BAZĀLO MEMBRĀNU un DERMU.

Šo procesu var sadalīt četros atjaunošanas etapos:

  • Matriksil - metaloproteniāzes izstrādes samazināšana;
  • Kolagēna glikācijas sajaukšana (vienkāršo Cukuru spiediens savienojošajās šķiedrās un citās olbaltumvielu struktūrās organismā);
  • Šūnas dzīvotspējas palielināšana;
  • Brīvo Radikāļu kaitīgās iedarbības bloķēšana.

BIOCEPTISKIE PREPARĀTI -  vielu kopums, kuru iedarbība zinātniski apstiprināta, jauns produktu tips, radīts cīņai ar ādas novecošanos, radikālas pārmaiņas kā vīzija par kosmētiskajiem līdzekļiem:

  • Augsta bioķīmiska aktivitāte un noteikta sektoriāla iedarbība;
  • Pretgrumbu  iedarbība, efektivāka nekā jebkuram citam kosmētiskajam vai kosmoceptiskajam līdzeklim;     
  • Veicina starpšūnu vielas un bazālās membrānas bioloģisku atjaunošanos, kā arī dermas un epidermas atjaunošanu;
  • Iedarbojas uz bioķīmiskajiem mehānismiem, kas novērš mīmiskās grumbiņas.

INTERAKTĪVĀS PROCEDŪRAS - BIOCEPTISKO PREPARĀTU apvienotā iedarbība, kas rada augstu dermatoloģisku un bioķīmisku aktivitāti,  vienlaicīgi uz struktūras un funkcionālajām izmaiņām,  novēršot   hromo un fotonovecošanos. Vairs nav tehnisku (īslaicīgu) robežu, var vienlaicīgi izmantot atšķirīgus elektromedicīniskus aparātus, lietot jebkura tipa ādai.

BIOCEPTIKA  dod jaunu nozīmi ikdienišķai kosmētisko līdzekļu lietošanai.  Dienu no dienas notiks šūnu atjaunošana, kuru pakāpeniski varēs redzēt  pateicoties pamanāmajam ādas ārējajam izskatam.